Proč využít služeb agenta, odborníka na trh s nemovitostmi na Floridě?

  • Profesionální přístup agentů
  • Regulovaný trh a licence agentů
  • Přístup ke všem nemovitostem na trhu
  • Při nákupu neplatíte provizi

Profesionální přístup

Společnosti (realitní kanceláře), které se zabývají prodejem nemovitostí na Floridě rozhodně nelze srovnávat s realitními kancelářemi, které prodávají nemovitosti v České republice. Rozdíly jsou v odbornosti, profesionální přípravě a celkovém přístupu. 

Regulovaný trh a licence agentů

Obecně lze říci, že obchodní transakce s nemovitostmi na Floridě jsou velmi bezpečné a přehledné. Je to hlavně z toho důvodu, že Florida má regulovaný realitní trh. Agenti (realitní makléři) jsou licencovaní a musí procházet náročným studijním procesem, který je ukončen státní zkouškou. Každý ze žadatelů o licenci je povinně nucen několik měsíců navštěvovat školu, složit všechny zkoušky v rámci školy a ještě po jejím dokončení státní zkoušku, která je velice náročná. Následně se musí licencovaní agenti dále vzdělávat. Agenti podléhají velice přísným pravidlům a jsou zcela zodpovědní za veškeré informace, které Vám podají i co se týká způsobu inzerování všech nemovitostí. Je tedy zcela nereálné, aby postupovali nečestně, pokud nechtějí přijít o licenci, která později již nikdy nelze získat zpět. Toto vše rozhodně zvyšuje standard než, který bohužel většinou dostáváme v České republice. Rozhodně jsou to profesionálové v oboru. 

Přístup ke všem nemovitostem na trhu

V rámci licence našich agentů Vám můžeme poskytnout přístup ke všem nemovitostem, které jsou v současné době k dispozici. Pokud je nemovitost dle Vašeho přání na trhu, můžeme Vám pomoci ji koupit.

Při nákupu nemovitosti neplatíte provizi

Při nákupu nemovitosti na Floridě, neplatíte agentovi, který Vás zastupuje, provizi. Provize je hrazena z prodávající strany.

Databáze nemovitostí

Nemovitosti v Praze

Kompletní MLS databáze všech aktuálních nemovitostí na prodej na Floridě. Klikněte zde .

Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.