Lokality na Floridě

SIESTA KEY Florida

SIESTA KEY Florida

Hledáte nejkrásnější místo na Floridě?  Siesta Key může patřit mezi Vaše horké kandidáty!

ORLANDO Florida

ORLANDO Florida

Město se nachází ve středu poloostrova Florida a je velmi oblíbenou turistickou destinací z důvodu velkého množství akrakcí a akcí po celý rok. Mezi nejznámější místa patří Walt Disney World, SeaWorld, Universal Orlando, Orange Country Center a mnoho dalšího.  


TAMPA Florida

TAMPA Florida

Tampa leží na západním pobřeží Floridy u Mexického zálivu a je součástí velké oblasti Tampa Bay. Proslavila se dvěma zábavnými parky - Busch Gardens a The Water Park, festivaly a společenskými událostmi, které se konají celoročně. 

CAPE CORAL Florida

CAPE CORAL Florida

Cape Coral je místem v oblasti Lee County známém nejen díky největší síti vodních kanálů na světě, ale i mnoha rekreačními parky. Koupí domu v této neobyčejné oblasti rozhodně chybu neuděláte. 


VENICE Florida

VENICE Florida

Venice na západním pobřeží na Floridě je velice malebné s přátelskou atmosférou nabízející krásné rozlehlé pláže, kterým se také říká zlaté pláže - Golden Beach kvůli zlatavé barvě jejich písku.  

NAPLES Florida

NAPLES Florida

Naples je také nazýván jako oáza klidu a to kvůli klidu, který nabízí. I přesto, že je oblast velice poklidná, zde můžete zažít mnoho druhů různé zábavy - zoo, tenisové turnaje, mnoho možností na nakupování...


1 2 3

Vyberte lokalitu

Databáze nemovitostí

Nemovitosti v Praze

Kompletní MLS databáze všech aktuálních nemovitostí na prodej na Floridě. Klikněte zde .

Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.