RISTEM  | Florida Investment - Nemovitosti USA


theme image

Vítejte na stránkách RISTEM Florida Investment. Zabýváme se prodejem, pronájmem, správou nemovitostí a zakládáním firem pro klienty z České republiky a Slovenska na Floridě. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné nemovitosti dle Vašich požadavků. Provedeme Vás kompletním procesem koupě jakékoliv nemovitosti na Floridě a pomůžeme Vám s případným prodejem či správou Vaší nemovitosti. Koupě nemovitosti v zahraničí vyžaduje speciální péči a důvěru. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich klientů. Věříme, že s naším osobním a profesionálním přístupem budete i Vy spokojeni. 

více informací

Mezi naše hlavní služby na Floridě patří


Asistence při nákupu jakékoliv nemovitosti na Floridě v českém jazyce
(služby spojené s koupí nemovitostí na Floridě jsou zdarma)
Vyhledání vhodné nemovitosti na Floridě dle přání klienta
Následný prodej či pronájem nemovitosti na Floridě
Správa nemovitostí
Zakládání společností v USA

Vzhledem k tomu, že dlouhodobě sledujeme trh nemovitostí na Floridě, jsme Vám schopni poskytnout aktuální informace ohledně trhu nemovitostí na Floridě. Svým klientům nabízíme individuální asistenci při nákupu nemovitosti na Floridě. Vzhledem k tomu, že jsme propojeni s centrální databází nemovitostí na Floridě, můžeme Vám vyhledat a nabídnout téměř jakoukoliv nemovitost dle Vašeho přání a zadání. (Kompletní databázi nemovitostí na Floridě najdete zde)

Za dobu svého působení jsme rozvinuli vynikající vztahy s mnoha partnery a developerskými společnostmi v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí na Floridě. Díky tomu Vám může naše společnost nabídnout nemovitosti za těch nejvýhodnějších podmínek.

Věříme, že se službami a nabídkou společnosti RISTEM Florida Investment budete spokojeni i Vy a my se pro Vás staneme spolehlivými a důvěryhodnými partnery.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Za tým RISTEM Florida Investment,

Filip Šejvl


Sledujte naši nabídku • Grand Palm

  Grand Palm

  Rádi bychom Vám představili nový, luxusní projekt v rozvojové oblasti ve Venice na Floridě, který nabízí vše, co je spojeno s odpočinkem a luxusem. 

  Gran Paradiso

  Gran Paradiso

  Přicházíme s nabídkou zcela novým rezidenčním rezortem Gran Paradiso ve Venice na Floridě. Jedná s o velice luxusní místo pro bydlení s nabídkou těch nejlepších domů a prvotřídním vybavením a zázemím pro majitele. 


Naše služby


Databáze nemovitostí

Nemovitosti v Praze

Kompletní MLS databáze všech aktuálních nemovitostí na prodej na Floridě. Klikněte zde .

Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.

Aktuality

Hledáme nové kolegy

Hledáme nové kolegy
30.05.2017

Hledáme nové kolegy pro společnost Philip & Frank.

Nový projekt Gran Paradiso

Nový projekt Gran Paradiso
05.01.2014

Představujeme Vám nový rezidenční resort Gran Paradiso ve Venice na Floridě.