CLEARWATER BEACH Florida

CLEARWATER BEACH
Florida

Clearwater Beach, nádherné a široké bílé pláže

Clearwater je město v oblasti Pinellas na Floridě. Je nejmenším městem z metropolitní oblasti Tampa Bay Area. Návštěvníkům nabízí možnost zavítat do staré rybářské vesnice Boatyard Village a oceánologického střediska Clearwater Marine Science Center, kde jsou k vidění endemičtí mořští živočichové. Dále láká do svých botanických zahrad Suncoast Botanical Gardens, přírodních rezervací jako například Suncoast Seabird Sanctuary, nákupního centra John´s Pass Village, restaurací, galerií a divadel.

Clearwater Beach, ráj festivalů

Mezi zajímavé události patří například filmový festival Imagine International Film Festival, Fun N Sun Festival, v červnu vás oslní oslavy Clearwater Celebrates America a v říjnu jsou na programu Clearwater Jazz Holiday a Hispanic Heritage Festival. Naše společnost vám v této oblasti ráda zprostředkuje nemovitosti k pronájmu či koupi, neváhejte nás proto kontaktovat a sdělit nám Vaše přání.

Zažijte okouzlující západy slunce na jedné z nejkrásnějších pláží na Floridě.

Počasí Clearwater Beach

Průměrná teplota Clearwater Beach

Měsíc Rok 1. 2. 3 4. 5. 6 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Teplota (°C) 23 16 17 19 22 25 27 28 28 27 24 21 17

Zdroj: Weather Base, 17.9.2009

Fotogalerie


Zobrazit seznam nemovitostí v lokalitě

Nemovitosti

Byt Clearwater Beach Florida

Byt Clearwater Beach Florida

Cena: 595 000 USD za nemovitost

Lokalita: CLEARWATER BEACH Florida

Počet ložnic: 2

Užitná plocha: 157,00m2

Rok výstavby: 1992

Popis: Krásný byt se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami a terasou na prodej. Tento jedinečný byt s výhledem na Mexický záliv a okolí se nachází v turisticky velmi atraktivní lokalitě Clearwater Beach na Floridě. Tento byt se, vzhledem k lokalitě, velmi dobře pronajímá. V domě je k dispozici bazén a posilovna. Clearwater Beach je známá svým "sněhobílým" pískem. Pro více aktuálních informací o této nemovitosti na prodej a dalších nemovitostech na Floridě nás kdykoliv kontaktujte.1

Vyberte lokalitu

Databáze nemovitostí

Nemovitosti v Praze

Kompletní MLS databáze všech aktuálních nemovitostí na prodej na Floridě. Klikněte zde .

Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.