ST. PETERSBURG Florida

ST. PETERSBURG Florida

St. Petersburg „Město slunce“

St. Petersburg, mnohdy zkracovaný na St. Pete, je druhé největší město v metropolitní oblasti Tampa Bay Area, na západním pobřeží státu Florida. Patřil k prvním prázdninovým letoviskům na Floridě vůbec. Pro turisty je atraktivní například přístavní hráz, vyčnívající do moře v délce 400 metrů. Také muzea lákají kulturní nadšence do tohoto krásného města. Namátkou můžeme zmínit historické muzeum, muzeum Salvadora Dalí či muzeum krásných umění. Děti rády navštěvují muzeum Big Researches, kde je možné se některých exponátů dotýkat. Z dalších lákadel města můžeme jmenovat planetárium, jezerní park či překrásný most Sunshine Skyway Bridge, který spojuje město se sousedním správním obvodem.

Univerzity v St. Petersburg

St. Petersburg dostal přezdívku „Město slunce“. Průměrně zde totiž slunce na obloze uvidíte asi 361 dní v roce. Tato destinace je oblíbená především u severoamerických a evropských turistů ve vyšším věku. V současné době však populace již mládne. V St. Petersburgu je pro mladé připraveno i množství státních škol, jako jsou University of South Florida St. Petersburg, St. Petersburgh College a Eckerd College. Pokud také toužíte po celoročním svitu slunce a doteku teplých slunečních paprsků, neváhejte se u naší společnosti informovat na dostupné nemovitosti v této oblasti.

Zobrazit seznam nemovitostí v lokalitě

Nemovitosti

4 ložnicový rodinný dům s bazénem a vyhlídkou na záliv v St. Petersburg na Floridě

4 ložnicový rodinný dům s bazénem a vyhlídkou na záliv v St. Petersburg na Floridě

Cena: 1 050 000 USD za nemovitost

Lokalita: ST. PETERSBURG Florida

Počet ložnic: 4

Užitná plocha: 361,40m2

Rok výstavby: 1968

Popis: Nabízíme Vám k prodeji exkluzivní rodinný dům s ohromujícím výhledem a bazénem v St. Petersburg na Floridě. Dům se nachází v klidné obytné oblasti, avšak v blízkosti k centru St. Petersburg. Dům má 4 ložnice, 3 koupelny, garáž pro 2 automobily. Veškeré materiály, které byly použity, jsou té největší kvality. Další informace Vám o této nemovitosti na Floridě Vám rádi poskytneme osobně. Kontaktujte nás. Rádi Vám vyhledáme nemovitost "na míru" přímo Vašim potřebám!1

Vyberte lokalitu

Databáze nemovitostí

Nemovitosti v Praze

Kompletní MLS databáze všech aktuálních nemovitostí na prodej na Floridě. Klikněte zde .

Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.