Jakou nemovitost na Floridě koupit? Byt nebo dům?

Otázka zda koupit byt nebo dům je asi tou nejběžnější otázkou, kterou se zájemci o koupi diskutujeme. Rozhodnutí je většinou jen na Vás. Každý preferujeme něco jiného, proto i Vám může sednout úplně něco jiného než někomu jinému. Každá nemovitost splňuje jiné požadavky. Z prvního pohledu se může zdát, že starost o byt může být menší než o dům. Na druhou stranu Florida patří mezi země s nejlepšími službami s péčí o nemovitosti na světě. Je zde mnoho vlastníků nemovitostí, kteří většinu času žijí na jiném konci světa. Téměř na každém rohu najdete společnost, která se Vám o Vaši nemovitost ráda a za přijatelnou cenu postará. I my Vám rádi s péčí o nemovitost pomůžeme.  

Rodinné domy na Floridě

Rodinné domy patří mezi nejvíce rozšířené typy nemovitostí na Floridě a v USA. K americkému snu většinou patří dům. Můžete vlastnit samostatně stojící rodinný dům nebo dům ve společenství tzv. „komunitě.“ Komunity často nabízejí zázemí, jako jsou společné bazény, posilovny, tenisové kurty a často dokonce i golfové hřiště. Samozřejmě, čím více služeb daná komunita nabízí, tím jsou poplatky za provoz vyšší.

Byty (tzv. „Kondominia“)

Někteří klienti upřednostňují nákup bytu než nákup rodinného domu. Často tak volí proto, že byty mohou být dostupnější nebo naopak mohou koupit luxusní apartmán u pláže s výhledem na moře. Ať je tomu jakkoliv, s vlastnictvím bytů (kondominií) vždy klient musí počítat s platbou měsíčních služeb stejně, jak je tomu v České republice. Častou zvyklostí u bytových komplexů jsou společné bazény, fitness nebo recepce.

Databáze nemovitostí

Nemovitosti v Praze

Kompletní MLS databáze všech aktuálních nemovitostí na prodej na Floridě. Klikněte zde .

Newsletter

Objednejte si zasílání e-mailového zpravodaje.